Jei turite klausimų, susisiekite su mumis el. paštu arba telefonu ir mes kuo greičiau su jumis susisieksime. Lauksime jūsų žinučių.

  • Aptarnavimas po pardavimo
  • Logistika
  • Mokėjimo sąskaita
  • Pasiūlymai ir skundai

âKokybės garantija

Labai dėkojame, kad įsigijote aukščiausios kokybės gaminius. „Skirta klientams Paslauga“ yra mūsų paslaugų tikslas, todėl pažadame, kad visiems mūsų klientams teikiame aukščiausios kokybės, efektyviausią ir mažiausiai suvartojamą garantinį aptarnavimą. klientų, kurie bendradarbiauja su mumis siekdami užtikrinti klientų teises ir interesus. Garantuojame, kad visi gaminiai yra originalios Kingsign Acrylic gamybos, suteikiame kokybės garantiją ir nemokamą techninę pagalbą internetu.
âGarantija
Įsteigėme garantinį skyrių, kuris yra atsakingas už garantinį aptarnavimą, technologijų konsultantą ir pan. Garantuojame, kad mūsų inžinierius bet kuriuo metu gali teikti klientams visas technines paslaugas. Mes sprendžiame technines problemas ir padedame klientams valdyti Kingsign akrilo gaminį telefonu, el. paštu ir visais įmanomais aptarnavimo būdais. Mūsų techniniai darbuotojai laiku pateikia tolesnius atsiliepimus.
âAptarnavimas po pardavimo
Per visą naudojimo laikotarpį įmonė turi užtikrinti tinkamą gaminio veikimą ir reaguoti per 24 valandas nuo naudotojo gavusi techninės priežiūros reikalavimą.


Mūsų aptarnavimo po pardavimo kontaktinė informacija nurodyta toliau,

El. paštas:info@shkingsign.com

Tel:+86-021-59570209

Mobilusis:+86-15921208762(24 valandos)

âPristatymo būdas

1. Greitas pristatymas
2. Oro pristatymas
3. Jūrų laivyba
4. Kingsign Logistics parkas
Mieli klientai, labai dėkojame, kad ilgai peržiūrėjote mūsų svetainę, pasitikite mūsų produktais. Klientams, esantiems už Šanchajaus srities, mes pritaikysime pirmuosius tris pristatymo būdus, kad pristatytumėte įsigytas prekes.
âPristatymo laikas
1. Po sėkmingo užsakymo, telefonu arba el. paštu informuos Jus apie prekybos būdą, numatomą atvykimo laiką.
2. Mūsų pristatymo laikas yra pagrįstas laiku apmokėjus jūsų apskaičiuotą laiką, kad galėtumėte kuo greičiau gauti savo gaminius, atlikite mokėjimus laiku.
3. Pristatymas laiku, užsakyme palikite tikslų adresą ir galiojančią kontaktinę informaciją.
4. Didelės siuntos kiekvieną dieną, mes surengsime kuo greičiau po prekių užsakymo per sandėlius, logistikos ar greitojo įprasto pristatymo poreikis10-15 dienų (priklausomai nuo jūsų buvimo vietos) pristatyti į jūsų nurodytą vietą.

Visiems klientams patvirtiname, kad seka banko duomenis. Tai vienintelė SHANGHAI Kingsign International Trade Co.,Ltd. Kitos paskyros bet kokia forma ir bet kokiomis aplinkybėmis negalioja be mūsų patvirtinimo.
banko pavedimo informacija,
Banko pavadinimas: Bank of China Shanghai Branch Jiading subfilialas Anting Office
Banko adresas: Moyu Road 42, Anting, Shanghai P.R.China
Swift kodas: BKCHCNBJ300
Gavėjas: Shanghai Kingsign International Trade Co., Ltd
Gavėjo adresas: 613 kambarys, Moyu g. 28, Anting miestas, Jiading rajonas, Šanchajus, Kinija
A/C nr.: 442975412973 (USD)
437780159697 (EUR)

 

Tuo pačiu metu „kingsign“ patvirtina, kad „Kingpin International (China) Co., Limited“ yra „Shanghai kingsign International Trade Co., Ltd“, „Shanghai kingsign International Trade Co., Ltd“ paskyrė Kingpin International (China) co. Limited kaip įgaliota įmonė, priimanti visas tarptautines perlaidas.

banko pavedimo informacija,
Banko pavadinimas: hsbc
Banko adresas: 1âQueenâs Road Central, Honkongas
Banko kodas ¼ 004
Swift kodas: HSBCHKHHHKH
Gavėjas: Kingpin International (China) Co., Limited
Gavėjo adresas: Kambarys 2105, Trend Centre, 29-31 Cheung Lee Street, Chai Wan, Honkongas
A/C NR.: 801265539838

Gerbiamas kliente,
Sveiki atvykę į Kingsign skundų centrą.
Nesvarbu, ar esate mūsų platintojai, klientai, partneriai ar dirbantys, čia galite išspręsti problemas bendradarbiavimo skundo procese, mes sekame jus ir pateiksime kontaktinę informaciją per darbo dieną su jumis.
Susisiekite: ponia Jenny
El. paštas:jenny@shkingsign.com
Pokalbis: Jenny-Tang
Taip pat galite skambinti mūsų skundų telefonu ir susisiekite su mumis tiesiogiai!
Telefonas:+61-415999843