Plaukiojimo baseinas

„KINGSING ACRYLIC“ yra „Kingsign International“ (Kinija) ribotos investicijos Šanchajuje, į eksportą orientuotų ir vidaus pardavimų sukūrimas, papildytas visapusiška pardavimo kompanija, eksportuojanti įvairius akrilo lakštus, vamzdžius, vamzdžius ir įvairius tarptautinius didelio masto produktus. akvariumo ir baseino projektai.
Akrilo baseino lango skydas turi labai aiškų šviesos pralaidumą. Kur naudoti akrilą, nėra jokių apribojimų, dalis ir visa šoninė/apatinė siena arba kombinuota šoninė siena arba visas baseino rėmas, mes galime jį pagaminti pagal jūsų dizainą. Mes gaminame akrilo baseino lango plokštę su vienu metu liejamu procesu, pasižyminčiu stipriu atsparumu smūgiams ir atsparumu UV spinduliams, gali atlaikyti oro ir laiko bandymus.
„Kingsign“ gamina bet kokios formos ir bet kokio dydžio akrilo baseiną, gamyba vyksta didelio dydžio automatine orkaite ir penkių ašių apdirbimo mašina. Nesujungtoje akrilo plokštėje yra vienas didžiausių pasaulyje monolitinių akrilo blokelių, kurių dydis yra 11500 mm x 3000 mm ir 8100 x 3700 mm. Visiems „Kingsign“ akrilo lakštams suteikiame 30 metų gelsvumo garantiją. Mes išlaikėme SGS testą pagal JAV FDA standartą.
Pirkite Plaukiojimo baseinas iš mūsų gamyklos „Kingsign Acrylic“, kuri yra viena iš pirmaujančių Plaukiojimo baseinas Kinijos gamintojų ir tiekėjų. Mūsų produktai turi savo prekės ženklus ir teikia gerą aptarnavimą, pavyzdžiui, po pardavimo, 30 metų garantija. Mūsų gaminiai turi CE, FDA , SGS sertifikatas su nuolaidų produktais. Jei norite gauti mažos kainos produktus su patvariais ir lengvai prižiūrimais, galite didmeninę ir urmu. Mūsų gaminiai ne tik teikia pigius produktus, bet ir pateikia kainoraščius bei citatas. Naujausi mūsų parduodami produktai yra aukštos kokybės ir populiarūs tarp žmonių, norinčių įsigyti pažangių ir madingų prekių. mes taip pat turime sandėlyje produktų, kurie yra pritaikyti ir išgalvoti. Galite būti tikri, kad nusipirksite iš mūsų prabangius produktus.