Begalybės baseinas

Begalybės baseinas

„Kingsign“ begalybės baseino langas pagamintas iš Kinijos aukštos kokybės akrilo plokščių, gaminant liejamus blokus, baseino langas yra atsparus ultravioletiniams spinduliams ir permatomas iki 93%. Mes garantuojame 30 metų, kad mūsų begalybės baseinas nepagelstų.

Produkto detalė

Begalybės baseinas

 

1. Kodėl akrilo skydas begalybės baseino langams, bet ne stiklas?

 Pirma, akrilo atsparumas smūgiams yra labai stiprus, 100 kartų didesnis nei stiklo ir 16 kartų didesnis nei grūdinto stiklo, o akrilo lakšto storis gali būti didesnis nei 800 mm, o saugos koeficientas padidėja eksponentiškai. Baseinas turi atlaikyti dinaminį slėgį ir vėjo slėgį, kurį sukelia vandens slėgis, žmonių srautas ir bangos. Šis slėgis yra dinamiškas ir nekontroliuojamas. Akrilas, kaip lanksti polimerinė medžiaga, pasižymi puikiu stiprumu ir tvirtumu bei atsparumu lenkimui ir lūžiams. Tai labai tinka šiai sudėtingai stresinei aplinkai. Grūdintas stiklas yra gana trapus ir susiduria su sudėtinga slėgio aplinka. Kartu su įvairiomis lauko sąlygomis, tokiomis kaip saulė, klimatas ir temperatūros skirtumas, padidėja nikelio sulfido kristalų išsiplėtimo tikimybė, o tai padidins sprogimo riziką.


 Antra, akrilo šviesos pralaidumas yra labai geras, bendro stiklo šviesos pralaidumas yra 82%-89%, o geriausias itin baltas stiklas gali siekti tik 89%. Akrilo šviesos pralaidumas yra net 93%. Dabar daugelis pažangiausių ginklų optinių taikiklių ir didelio tikslumo optinių lęšių yra pagaminti iš akrilo. Akrilas naudojamas skaidriuose baseinuose, akvariumuose ir akvariumo projektuose. Skaidrus žiūrėjimo paviršius yra lengvas ir minkštas, o vizualinis efektas yra labai spalvingas.


 Trečia, akrilas taip pat pasižymi geromis apdirbimo savybėmis, gali būti apdirbtas ir termiškai suformuotas ir gali būti sklandžiai sujungtas vietoje, įpurškiant specialios formulės pradinio tirpalo, kuris gali atitikti didesnio dydžio skaidrių visų plokščių reikalavimus ir nėra paveiktas transportavimo ir erdvės sąlygos. Grūdinto stiklo negalima perdirbti, supjaustyti ir sujungti. Maksimalus gamintojo grūdinto stiklo dydis gali siekti 6,8 m*2,5 m. Kadangi jis negali būti vientisai sujungtas, jis negali atitikti didesnio dydžio skaidrių visų plokščių reikalavimų. Tik akrilas gali būti realizuotas.

 

2. Begalybės baseino „Windows“ specifikacija

Kokybė

100% gryna Lucite arba Mitsubishi MMA medžiaga

HS kodas

39205100

Tankis

1,2 g/cm3

Spalva

Skaidrus, skaidrus

MOQ

1 vnt

Storis: 20-300 mm liejimo blokas, 300-800 mm laminuotas akrilas

Akrilo plokščių dydžių liejimo dydžiai:

1300x2500 mm

1350x2650 mm

1450x2700 mm

1600x2600 mm

1650 x 3150 mm

2200x3200 mm

1650x3500 mm

2750 x 4250 mm

1800x5000 mm

2100x5500 mm

3000x6200 mm

3000x6700 mm

3000x8200 mm

3000x8700 mm

3000x11500 mm

3700x8100 mm

Bet kokie kiti dydžiai gali būti pritaikyti chemiškai sujungiant ir lenkiant

 

3. Begalybės baseino „Windows“ gamyba ir funkcija

(1)Rafinuotos žaliavos

(2)Akrilo lakštas

(3)Pjaustymas

(6)QC tikrinimas

(5)Daugkartinis poliravimas

(4)Pririšti arba sulenkti

(7)Dvigubas filmas

(8)Pakavimas

(9)Pristatymas

 

 „Kingsign“ garantija:

100% gryna „Mitsubishi MMA“ naujų medžiagų medžiaga.

Atsparus UV spinduliams ir 30 metų garantija nuo pageltimo.

 

 „Kingsign“ technologija:

Bet kokios formos ir dydžio pasirinktinė gamyba naudojant mūsų didelio dydžio automatinę orkaitę ir penkių ašių apdirbimo mašiną.Mes chemiškai sujungiame akrilo lakštus gamykloje į bet kokius pritaikytus kampus, 90 ° 120 ° 180 ° ... Jūs projektuojate, mes imamės baseino langų gamybos pagal projektą. Mes garantuojame, kad žaliavos yra visiškai integruotos, pakankamai stiprios, be burbuliukų, pageltimo jungties vietoje.


 „Kingssign“ paslauga:

Labai dideliems projektams, negabaritiniams ar dideliems vandens pajėgumams, „Kingsign“ pateikia baigtinių elementų analizės vertinimo ataskaitas, patvirtinančias akrilo langų storį begalybės baseine.


4. Pristatymas ir išsami informacija apie produktą

Pristatymo laikas: 7-25 dienos.

Pakuotė: „Kingsign“ prekės ženklo PE plėvelė ant dvigubų akrilo baseino langų šonų, supakuota su geležiniais padėklais/rėmais.

Procesas: begalybės baseino langai - vieno ilgo šoninio paviršiaus poliravimo ir krašto nulenkimo procesas.


5. Pristatymas

Įprastas dydis gali būti gabenamas 20 pėdų arba 40 pėdų konteineriais.

Per didelius akrilo baseino langus reikia gabenti OT arba FR konteineriais.


6. Įrengimas

„Kingsign“ komanda teikia diegimo paslaugą arba internetinį diegimo mokymą arba diegimo rekomendacijų dokumentą.

Vandeniui atsparus darbas.

Silikono įstiklinimas.

Cheminio klijavimo darbai vietoje.


7. Baigtas baseinas Nuotraukų albumas

Akrilo plokštės yra lengvai apdorojamos bet kokios formos, lengvo svorio, atsparesnės smūgiams, akrilo baseinas yra populiari tendencija pakeisti stiklinį baseiną, karšta suprojektuoti kaip begalybės plaukimo prabangų baseiną.Taikymo progos: privačios vilos, viešbučiai, kurortai, vaizdingos vietos, bendruomenės.

Hot Tags: Begalybės baseinas, gamintojai, tiekėjai, didmeninė prekyba, pirkimas, gamykla, pritaikytas, sandėlyje, urmu, prekės ženklai, Kinija, pagaminta Kinijoje, pigus, nuolaida, maža kaina, kaina, kainoraštis, citata, CE, FDA, SGS, mada, Naujausias, kokybiškas, pažangus, patvarus, lengvai prižiūrimas, paskutinis pardavimas, 30 metų garantija, stilingas, išgalvotas

Siųsti užklausą

Susiję produktai