Baseino langai

„Kingsign Acrylic“ yra H.K. „Kingsign International“ (Kinija) kapitalo investicijos Šanchajuje, Kinijoje, sukūrė daugiausia akrilo medžiagas, pagrindiniai produktai yra aukštos kokybės akrilo lakštai, vamzdžiai, strypai, ypač didelio akrilo baseino lango dizainas, akvariumo žuvų bakas, ypač didelis akrilo tunelis plokščių tiekimas ir montavimas; didelio masto akrilo medžiagų projektavimas, gamyba ir montavimas.
Baseino langai neapsiriboja forma ir dydžiais, gali būti šoninė siena, apatinės lango dalys arba visos pusės, palaikančios bet kokios formos sukibimą statant baseino rėmus. KINGSIGN turi mažiau nei 1% likutinio monomero, susidariusio iš mūsų žaliavos (MMA) kietėjimo proceso. Aukštesnio lygio monomeras gali per gana trumpą laiką pakeisti ultravioletinių spindulių (UV) plokštės spalvą.
Turime vieną iš pasaulinių monolitinių (nerištų) liejamų akrilo blokų dydžių-11500 mm x 3000 mm ir 8100 x 3700 mm. „Kingsign“ pritaikytą baseino langų formą ir dydį gamina didelio dydžio automatinė orkaitė ir penkių ašių apdirbimo staklės. Mūsų stora akrilo plokštė atitinka SGS testą pagal JAV FDA standartą. Kurdami baseino langus, mes pateikiame begalinę elementų analizės ataskaitą, kad patvirtintume baseino langų storį.
Pirkite Baseino langai iš mūsų gamyklos „Kingsign Acrylic“, kuri yra viena iš pirmaujančių Baseino langai Kinijos gamintojų ir tiekėjų. Mūsų produktai turi savo prekės ženklus ir teikia gerą aptarnavimą, pavyzdžiui, po pardavimo, 30 metų garantija. Mūsų gaminiai turi CE, FDA , SGS sertifikatas su nuolaidų produktais. Jei norite gauti mažos kainos produktus su patvariais ir lengvai prižiūrimais, galite didmeninę ir urmu. Mūsų gaminiai ne tik teikia pigius produktus, bet ir pateikia kainoraščius bei citatas. Naujausi mūsų parduodami produktai yra aukštos kokybės ir populiarūs tarp žmonių, norinčių įsigyti pažangių ir madingų prekių. mes taip pat turime sandėlyje produktų, kurie yra pritaikyti ir išgalvoti. Galite būti tikri, kad nusipirksite iš mūsų prabangius produktus.