Akrilo strypas

„KINGSIGN ACRYLIC“ yra profesionalus akrilo strypų gamintojas ir tiekėjas Šanchajuje, Kinijoje, investuotas į „Kignsign International (China) Limited“, dirbantis projektuojant, gaminant storo akrilo lakštą, reklaminį akrilo lakštą, akrilo vamzdelį, akrilo strypą. Mes teikiame tiek ekstruzinius akrilo strypus, tiek liejamus akrilo strypus, jei turite problemų, kviečiame atsiųsti mums užklausą.
Dėl gražios išvaizdos akrilo strypas daugiausia naudojamas reklamai, amatams, apšvietimui, dekoravimui. Skirtingo tipo akrilo strypai su skirtingu skersmeniu. Tokie kaip apvalus akrilo strypas gali būti iki OD400 mm, tačiau akrilo strypas sukasi ne daugiau kaip 50 mm. Mes priimame OEM paslaugas, norėdami pridėti dydžių ir papildomų apdirbimo reikalavimų.
„Kingsign“ akrilo strypas turi platų asortimentą pasauliniame pasaulyje, pavyzdžiui, Jungtinėje Karalystėje, JAV, daugelyje Artimųjų Rytų šalių, Turkijoje, Pietų Korėjoje, Australijoje, Ekvadore ir kt.
Pirkite Akrilo strypas iš mūsų gamyklos „Kingsign Acrylic“, kuri yra viena iš pirmaujančių Akrilo strypas Kinijos gamintojų ir tiekėjų. Mūsų produktai turi savo prekės ženklus ir teikia gerą aptarnavimą, pavyzdžiui, po pardavimo, 30 metų garantija. Mūsų gaminiai turi CE, FDA , SGS sertifikatas su nuolaidų produktais. Jei norite gauti mažos kainos produktus su patvariais ir lengvai prižiūrimais, galite didmeninę ir urmu. Mūsų gaminiai ne tik teikia pigius produktus, bet ir pateikia kainoraščius bei citatas. Naujausi mūsų parduodami produktai yra aukštos kokybės ir populiarūs tarp žmonių, norinčių įsigyti pažangių ir madingų prekių. mes taip pat turime sandėlyje produktų, kurie yra pritaikyti ir išgalvoti. Galite būti tikri, kad nusipirksite iš mūsų prabangius produktus.