Akvariumo bakas

„KINGSIGN ACRYLIC“ yra profesionalus akvariumo talpyklų gamintojas ir tiekėjas Šanchajuje, Kinijoje, kurį investavo „Kingsign International (China) Limited“, dirbantis projektuojant, gaminant storo akrilo lakštą, reklaminį akrilo lakštą, akrilo vamzdelį, akrilo strypą. Per 20 metų įsipareigodami kurti, gaminti, parduoti storą akrilo lakštą, mes savarankiškai sukūrėme akrilo klijus, kurie buvo naudojami klijuojant plokštes, ypač storos plokštės ir prižiūrint. yra 11500 mm x 3000 mm ir 8100 x 3700 mm.
Akvariumo talpyklos dažniausiai pasirenka akrilo lakštą kaip medžiagą dėl puikių akrilo savybių. Gaminame akrilo baką, akrilo cilindrą ir bet kokios nenormalios formos akrilo talpyklas. Mūsų akvariumo akrilo talpyklos medžiagos atitinka RoHS standartą ir išlaikė JAV FAD standartinį testą. Akvariumo bako paviršius yra tvirtas ir blizgus, 93% šviesos pralaidumo, panašus į kristalą.
Akvariumo talpykloje naudojami akrilo klijai, kuriuos mes savarankiškai sujungiame, kad suklijuotume plokštę ir mašiną pritaikytume formą ir bet kokį dydį, naudodami didelio dydžio automatinę orkaitę ir penkių ašių apdirbimo mašiną. Mes galime imtis bet kokio dydžio ir bet kokios formos akvariumo rezervuarų dėl mūsų galingų gamybos galimybių ir pažangios įrangos.
Pirkite Akvariumo bakas iš mūsų gamyklos „Kingsign Acrylic“, kuri yra viena iš pirmaujančių Akvariumo bakas Kinijos gamintojų ir tiekėjų. Mūsų produktai turi savo prekės ženklus ir teikia gerą aptarnavimą, pavyzdžiui, po pardavimo, 30 metų garantija. Mūsų gaminiai turi CE, FDA , SGS sertifikatas su nuolaidų produktais. Jei norite gauti mažos kainos produktus su patvariais ir lengvai prižiūrimais, galite didmeninę ir urmu. Mūsų gaminiai ne tik teikia pigius produktus, bet ir pateikia kainoraščius bei citatas. Naujausi mūsų parduodami produktai yra aukštos kokybės ir populiarūs tarp žmonių, norinčių įsigyti pažangių ir madingų prekių. mes taip pat turime sandėlyje produktų, kurie yra pritaikyti ir išgalvoti. Galite būti tikri, kad nusipirksite iš mūsų prabangius produktus.