Akrilo kupolas

Akrilo kupolas

Akrilo kupolas yra viena iš būtinų akvariumo lankytinų vietų. Dėl savo unikalios formos ir itin didelio skaidrumo jis gali suteikti žmonėms jausmą, kad jie eina į povandeninį pasaulį ir leidžia žmonėms susilieti su vandenyje esančiomis žuvimis. Tai labai nuostabus ir savotiškas jausmas. „Kingsign“ gamina itin didelio skaidrumo akrilo lakštus. Akrilo lakštai dedami į visiškai automatizuotą orkaitę per specialiai pagamintą geležinę formą liejimui aukštoje temperatūroje. Nepriklausomai nuo dydžio, radiano ir storio, mes galime pritaikyti gamybą, išbandyti ir analizuoti naudodamiesi baigtinių elementų analizės programine įranga ir pateikti klientams patikimiausią ir saugiausią storio rekomendacijų ataskaitą. „Kingsign“ gamyba dar vadinama išmaniąja gamyba.

Produkto detalė

Akrilo kupolas


1. Kodėl Kingsign akrilo kupolas?

„Kingsign“ gamykla daugiau nei 20 metų dirba su storu akrilo bloko lakštu. Turime pažangiausią gamybos ir perdirbimo įrangą, turime inžinerinę ir techninę komandą, kuri studijavo ir mokėsi užsienyje, bei aukštos kokybės pardavimo komandą, kuri buvo apmokyta profesionaliai. Dabar mes galime užtikrintai pasakyti visiems savo klientams, kad „Kingsign“ bloko akrilo lakštai ir perdirbti akrilo gaminiai yra aukščiausios kokybės Kinijoje.

 30 metų garantija nuo pageltimo.

 Itin aukšto cheminio klijavimo technologija, 100% garantija, kad sujungimo vietoje nėra burbuliukų ar įtrūkimų.

 Mes galime perdirbti bet kokios formos akrilą 9000*3400*3500 mm dydžio orkaitėje. Tik jūs išdrįstate kurti, mes tiesiog turime galimybę jį pagaminti.

 Vieno langelio paslauga. Mes teikiame trijų modulių paslaugą: dizaino akrilo gamyba (akrilo lakštas/tunelis/kupolas/tam tikros formos) - montavimas. Mes turime profesionalų inžinierių, kuris bet kuriuo metu išspręs jūsų problemas. Norėdami pasirinkti mus, pasirinkti efektyvų ir patikimą partnerį.

 Greitas pristatymo laikas ir atsakykite kiekvienam klientui per 24 valandas ir visus metus be poilsio dienų.


2. Akrilo kupolo specifikacija

„Kingsign“ gamina visų rūšių akrilo kupolą pagal užsakymą. Nesvarbu, kokio skersmens, ilgio, storio ar bet kokio specialaus dizaino formos, „Kingsign“ gali 100% nukopijuoti gamybą pagal jūsų piešinį.


3. Akrilo kupolo gamyba ir ypatybės

Mūsų akrilo kupolus gamina 100% neapdorota „Mitsubishi MMA“ medžiaga, o mašina sukuria bet kokios formos kupolus, gali atlaikyti didelį spaudimą ir 93% skaidrumo. Tuo tarpu jūsų produktams galime pateikti šiuos punktus:


„Kingsign“ garantija:

100% gryna „Mitsubishi MMA“ naujų medžiagų medžiaga

Atsparus UV spinduliams ir 30 metų garantija nuo pageltimo


„Kingsign“ technologija:

1. Bet kokios formos ir dydžio pasirinktinė gamyba su mūsų pritaikyto dydžio automatiniu geležies liejimu.

2. Akrilo kupolas yra gaminamas atkaitinimo procesu, siekiant sumažinti ar pašalinti gamybos įtampą.


„Kingsign“ paslauga:

Labai dideliems projektams, dideliems ar dideliems vandens pajėgumams, „Kingsign“ pateikia baigtinių elementų analizės vertinimo ataskaitas, patvirtinančias akrilo kupolo saugos storį.Mes taip pat teikiame profesionalius brėžinius klientams prieš citatą ir prieš pateikdami užsakymus.


4. Pristatymas ir išsami informacija apie produktą

Pristatymo laikas: 10-25 dienos

Pakuotė: „Kingsign“ prekės ženklo PE plėvelė ant dvigubų akrilo kupolų pusių, supakuota su geležiniais padėklais/rėmeliais.

Procesas: akvariumo kupolas, vieno ilgo šoninio paviršiaus poliravimas ir krašto nukirpimas.


5. Pristatymas

Įprastas dydis gali būti gabenamas 20 pėdų arba 40 pėdų konteineriais.

Per didelius akrilo kupolus reikia siųsti OT arba FR konteineriais.


6. Įrengimas

„Kingsign“ komanda teikia diegimo paslaugą arba internetinį diegimo mokymą arba diegimo rekomendacijų dokumentą.

1. Vandeniui atsparus darbas

2. Silikoninis stiklinimas

3. Cheminis klijavimas vietoje.
Hot Tags: Akrilo kupolas, gamintojai, tiekėjai, didmeninė prekyba, pirkimas, gamykla, pritaikytas, sandėlyje, urmu, prekės ženklai, Kinija, pagaminta Kinijoje, pigus, nuolaida, maža kaina, kaina, kainoraštis, citata, CE, FDA, SGS, mada, Naujausias, kokybiškas, pažangus, patvarus, lengvai prižiūrimas, paskutinis pardavimas, 30 metų garantija, stilingas, išgalvotas

Siųsti užklausą

Susiję produktai